Ons verkoopteam

Wilt u meer weten over de voordelen van kopen bij ZON of wilt u direct klant bij ons worden?
We vertellen u er graag alles over! Neem gerust contact met ons op voor een vrijblijvend gesprek! Ons enthousiaste verkoopteam staat dagelijks voor u klaar.

Team accountverkoop en bemiddeling

Wouter Willems

Wouter Willems

Manager Sales

T: +31 (0)77 323 99 37
E: wouter.willems@royalzon.com

paprika

Vincent Theelen

Vincent Theelen

Productmanager

T: +31 (0)77 323 96 91
E: vincent.theelen@royalzon.com

komkommer

Michael Meijboom

Michael Meijboom

Productmanager

T: +31 (0)77 323 97 08
E: michael.meijboom@royalzon.com

knolselderij, paprika (planning), prei (planning), asperges (planning), tomaat rond, paprika zoetpunt

Rick Mengers

Rick Mengers

Productmanager

T: +31 (0)77 323 95 40
E: rick.mengers@royalzon.com

asperges wit/groen, kropsla glas, spruiten, glassla divers , radijs

Rick van de Ven

Rick van de Ven

Productmanager

T: +31 (0)77 323 96 83
E: rick.van.de.ven@royalzon.com

witlof/roodlof, prei, augurken, bloemkool, ijsbergsla

Leander van de Griend

Leander van de Griend

Productmanager

T: +31 (0)77 323 97 77
E: leander.van.de.griend@royalzon.com

aubergine, courgette, komkommer mini, rabarber, venkel, pompoen

Corné van Winsen

Corné van Winsen

Productmanager

T: +31 (0) 77 323 96 81
E: corne.van.winsen@royalzon.com

cherrytomaten, Coeur de Boeuff, amuse, snackpaprika, tomaat tros romadori, snoeptomaten, Tom4life

Joris van Oijen

Joris van Oijen

Productmanager

T: +31 (0)77 323 95 07
E: joris.van.oijen@royalzon.com

pruimtomaten, snijtomaten, Tasty Tom, tomaten tros Grand Vine/Red Vine

Edwin Droogendijk

Edwin Droogendijk

Productmanager

T: +31 (0)77 320 42 60
E: edwin.droogendijk@sunberryinternational.com

zachtfruit

Team Klok

Els van Herpen-Claessens

Els van Herpen-Claessens

Manager Klokverkoop

T: +31 (0)77 323 97 58
E: els.van.herpen@royalzon.com

Chinese kool, Spaans product

Peter Rutten

Peter Rutten

Veilmeester Klokverkoop

T: +31 (0)77 323 97 59
E: peter.rutten@royalzon.com

spitskool, rode kool, witte kool, savooie kool, boerenkool, radichio rosso, broccoli, veldsla, vleestomaten, paksoi, spinazie, andijvie, kruiden divers

Pim in ’t Zandt

Pim in ’t Zandt

Veilmeester Klokverkoop

T: +31 (0)77 323 97 61
E: pim.in.t.zandt@royalzon.com

breekpeen, bospeen, ramenas, pepers, suikermais, koolrabi, bleekselderij, uien divers, bosui, raapstelen, bieten, aardappelen

Anita van Gaal

Anita van Gaal

Veilmeester Klokverkoop

T: +31 (0)77 323 97 59
E: anita.van.gaal@royalzon.com

romanesco, schorseneren, snijbonen, sperziebonen, neckar (spekbonen), tuinbonen, erwten, capucijners, peulen, hardfruit, zachtfruit

Productcatalogus

Zie onze productcatalogus voor een compleet overzicht van al onze producten.

Bekijk catalogus